Jeep cherokee XJ 3.0 turbo ndrrim me pikap

4 000 EUR

4 500 EUR

Shitet nga: Privat Sot 04:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Jeep
Modeli
Cherokee
Shitet gjipi Jeep cherokee XJ 3.0 turbo , gjipi ka motorrit dhe menjaqin e toyotes 4runner , esht i kombinuar shum mir , gjipi esht i paster si jasht ashtu edhe brenda , posedon goma per off road 32 , ka 10 muj regjistrim , servisin ja kam kry para dy dite ! I gatshem per qfar do lloj prove ! Pres thirrje nga klientat serioz
Leaflet
Në fillim