Shitet Kia E Sapo Ardhur nga Zvicrra

5 450 EUR

Shitet nga: Gezim 08 Nën 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Kia
Shitet Kia e sapo ardhur nga zvicrra, Kia osht me 81 mi te kalume me garancion i ka te gjitha serviset e kryera, Kia osht me full opsion , klimaautomatik, tempomat, driaret me rrym dhe automatik me ni fjal osht kerr si me kan e re.
Leaflet
Në fillim