Kultivator

1 400 EUR

Shitet nga: Shaip 08 Sht 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Vushtrri
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Lamborghini
Shitet kultivatori 510 Lamburghini prodhimi ITALIAN ne gjendje shum te mir teknike posedon 4 shpejci rrotat me bllokada frezen pllugun rrotullues dhe prokolicen pres bleres serioz
Leaflet
Në fillim