Lanica Thesis 2.4 Dizel

Shitet nga: Nevruz 29 Pri 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Deçan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Lancia
Modeli
Thesis
Shes Fiat Lancia Thesis 2.4 disel manual 2002 me regjistrim si dhe hipotek nuk osht
Servisin e ka te kryera
Vetura posedon abs esp airbag senzor parkingu xenona klimatronik cd charger me 8 cd timon multifunksional pasqyret me rrym 5 ulse me lkur edhe karrigat me nxemje karrigat me rrym mbyllje elektronike etj.
Leaflet
Në fillim