Shitet Fiat Lancia modeli Thesis 2.4

3 100 EUR

Shitet nga: Nevurz 29 Gush 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Deçan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Lancia
Modeli
Thesis
Shitet vetura e tipit Fiat Lancia me dokumente te garantuar. Eshte 2.4 Disel, Punon shume mire, eshte ne gjendje shume te mire dhe i ruajtur teper mire. Cmimi eshte i negociushum. Regjistrim ka deri me 10 gusht 2018. Numri kontaktus 044 150 900 ne Viber +377 44 150 900. Kontakti i mundshem prej ores 8.00 - 20.00
Leaflet
Në fillim