Land Rover Freelander -05

1 000 EUR

Shitet nga: Ekrem 11 Tet 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Land Rover
Dergoj Vetura nga BM/UK.
Vetura Sipas deshires s'kostumerit per n'Kosove.
qmimi i dergimint te vetures per n'Kosove £ 1000 Pounds.
Blerja e vetures dhe shpenzimet e vetures deri n'Kosove i takojn Kostumerit.
nje pjes e depozitit duhet t'apguhet para dergimit t'vetures per n'Kosove.

Kontakto permes hotmail dj_eki@hotmail.com
ose Tel.0044-07825770378 Viber.
Leaflet
Në fillim