Shes range Rover évoque 2.2 diesel

22 000 EUR

Shitet nga: Afrim 17 Pri 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Land Rover
Shes range Rover évoque 2.2 diesel 190ps por sa kah Ardhur nga Zvicra servis ok krejt opcionet boj ndrrim me banes dhe shtoj pare qmimi me ndrrim 24000euro
Leaflet
Në fillim