RANGE ROVER EVOCUE 2.2 SD4

23 100 EUR

Shitet nga: LAND ROVER 10 Nën 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Land Rover
* RANGE ROVER EVOQUE
* 2.2 DIESEL * AUTOMATIK
*NAVIGACION TE MADH,KAMERA
* KOMANDA VOLLON
* SHPEJTESI DHE NXEMSE NE VOLLON
* TEMPOMAT * SOUND SYSTEM MERIDIAN
* KLIMATRONIC* PONORAM * 190.000 KM
* FELLNE ORIGINAL RANGE ROVER
* I ARDHUR NGA ZVICRA QE 7 MUAJ * NUK ESHTE HIPOTEK * VETURA ESHTE E POSA SERVISUAR KOMPLET SERVISI DHE 4 GOMA TE REJA TE VERES NUK KA NEVOJE PER ASNJE INVESTIM.
LAND ROVER
049 390 821
Leaflet
Në fillim