RANGE ROVER EVOQUE 2.2 SD4

22 500 EUR

Shitet nga: RANGE ROVER EVOCUE 2.2 SD4 22 Maj 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Land Rover
☆NAVIGACION TE MADH
☆KAMERA
☆SHPEJTESI DHE NXEMES NE VOLLAN
☆TEMPOMAT,SOUND SYSTEM MERIDIAN
☆KLIMATRONIK
☆PONORAM
☆FELLNE ORIGJINALE RANGE ROVER
☆I ARDHUR NGA ZVICRA,NUK ESHTE HIPOTEK
☆E SERVISUAR KOMPLET, 4 GOMA TE VERES TE REJA
☆ NUK KA NEVOJ PER ASNJE INVESTIM
RANGE ROVER EVOCUE 2.2 SD4
049 390 821
Leaflet
Në fillim