range rover 2.2 evoque TD4

27 900 EUR

Shitet nga: xhelali 21 Maj 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Land Rover
shitet vetura e ardhur nga gjermania me kilometra te garantuara dhe sistem kompjuterik me te gjitha paisjet elektronike me liber servisit e tjera pa dogan
xhelali
049233286
Leaflet
Në fillim