•Range Rover Evoque 2.2 TD4 Automatik-Full Opcione

19 500 EUR

Shitet nga: -Auto Begolli- Sot 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Land Rover
Range Rover 2.2 TD4 Automatik Tiptronik
Me dogane dhe regjistrim- nje pronar qe nga doganimi i vetures
Viti i prodhimit:2014
Ne gjendje teknike PERFEKTE
I mirembajtun si ne enterier ashtu ne pamjen e jashtme pa asnje verejtje
Te gjitha serviset e perfunduara me kohe
I garantuar ne kilometra si dhe mund ti verifikoni ne cilin do servis te autorizuar
Pa asnje verejtje teknikisht
Full opcione dhe i garantuar per cdo gje

•PAISJET:
•Klimatronik
•Airbag
•Abs/ Esp
•Mbyllje qendrore/2 qelsa
•Shpejtesit ne timon F1
•Komanda ne timon
•Bordkompjuter
•Ekran te gjere
•Navigacion
•Ambient light(4 lloje te dritave)
•Ulese lekure
•Ulese me nxemje
•Sistem te vozitjes per terrene te ndryshme
•Senzore parkingu
•Senzore shiut
•Senzore te nates
•Xhama elektronik
•Pasqyre elektronike
•Fellne me goma dimri
•4 x 4
•2 qelsa

KONTAKTO NE :
044-922-633 ~~~~~ 044-240-801
-Auto Begolli-
044-922-633
Leaflet
Në fillim