RANGE ROVER EVOQUE LIMITED EDITION

32 000 EUR

Shitet nga: aldo 01 Maj 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Land Rover
Range Rover Evoque Limited Edition
Makina eshte blere ne korrik tek koncensionari i Range Rover ne Shqiperi ( Mektrin Motors).
Makina eshte Brenda garancise. Para nje muaji u bene te gjitha serviset 6 mujore, te gjitha te pasqyruara te Range Rover.
Viti 2013 / 2.2 Nafte / 190 HP(kuaj fuqi) / 102000 km.
Konsumi minimal si brenda edhe jashte qytetit.
Ngjyra e zeze me xhama te zinje origjinal. (versioni black&green).
Sapo eshte aplikuar mbrojtja me Qeramike (mbrojtje kunder diellit, ujit, ngricave, dhe gervishtjeve te lehta).
Sedilje Sport, lekure e zeze me qepje jeshile.
Sedilje me ngrohje, me komanda anesore dhe me memorizim. Gjithashtu kur fiket makina shkojne mbrapa dhe kur ndizet marin perseri pozicionin e meparshem.
Pasqyrat me mbyllje me pult. Gjithashtu me memorizim kur ecen mbrapsh.
Sensore parkimi para dhe mbrapa + kamer.
Sensore shiu. Sensore xhamash.
Larje feneresh nga perpara.
Goma sport.
Kambio me rrotullim. Ekran full option(kamer,lidhje me cel,gjendja e makines,harte etj etj)

Cmimi 32.000 euro. Makina vetem shitet, nuk nderrohet.
Nr cel : +355696956947 – ju lutem vetem telefonata serioze!
Leaflet
Në fillim