Shes Range Rover Evoque 2.2 Diesel

0 EUR

Shitet nga: Ag 13 Sht 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Land Rover
Shes veturen Range Rover Evoque 2.2 Diesel
Vetura posedon xhama elektrik,dritat xenon bixenon,trasnmetues automatik,pulla ne vollon,klima dy zonale,karrikat lekur + elektrike dhe shum gjera te tjera.
Për më shumë informata kontaktoni nga ora 10:00 deri në orën 19:00 në nr kontaktues +38345881111 Viber&Whatsapp.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione