SHITET RANGE ROVER EVOQUE

0 EUR

Shitet nga: Shend Kusari 02 Korr 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Land Rover
Automatik,LED,Ambient Lighting,Senzore,Kamere prapa,Nxemje te karrikeve(perparme),Nxemje te xhamave(perpara dhe prapa),Klime Automatike,Nxemje te Timonit,BlindSpot Senzore ne Pasqyret Anesore,Bluetoth,4X4,Tempomat,Sunroof,ESP,Hill-Assist,Monitorim i presionin te gomave,Goma te dimrit dhe veres,CD,Touchcreen,Alarm,Navigacion,SoundControll te Telefonit,Karriket lekure
Shend Kusari
+38345600701
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione