Range Rover Evoque HAMMAN Look

20 000 EUR

Shitet nga: Desert Eagle Motors Dje 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Land Rover
Range Rover Evoque HAMMAN Look
Viti 2013
HAMMAN Look
Motorr 2.0L Benzine
55.000 Km
Gjendja Perfekte
Cmimi deri ne Durres pa Dogane

$25.300
€20.000

Desert Eagle operon ne Emiratet e Bashkuara me license biznesi nr. 1805726

Ne ofrojme si sherbim proven e makines dhe inspektimin nga mekaniku ne terren, raportin e testit, foto video, letrat e autoriteteve ne dubai, kolaudimin e eksportit, certifikaten e pronesise, ngarkim kontenieri, karrotrecet, transportin detar dhe shkarkimin e kontenierit ne durres

Sjellim makina okazion me porosi ne Shqiperi. Per me teper na kontaktoni.

Na ndiqni edhe ne instagram https://www.instagram.com/desert_eagle_motors/
Desert Eagle Motors
  Online
+355683334444
Leaflet
Në fillim