LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE 2.2 D

Shpallja e kompanisë Shitet nga: N.T.SH. AUTOSALLON ANDI Sot 10:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Vushtrri
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Land Rover
SHITET LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE 2.2 D AUTOMATIK I PO SA ARDHUR ME KM TE GARANTUARA DHE LIBER TE SERVISIT ME DOGAN DHE HOMOLOGIM ME SENZOR RREHT RRETH ME INTERIER TE BARDH LEKUR E SHUM TJERA PER ME SHUM INFO KONTAKT NE NUMRIN
044629505
N.T.SH. AUTOSALLON ANDI
Shitje te veturave te perdorura
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Fshati stanofc i eperm Tregoje në hartë
044629505
N.T.SH. AUTOSALLON ANDI
044629505
Leaflet
Në fillim