RANGE ROVER SPORT 2.7 HSE SPORT NDRRIM ME BAGER

10 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Rini Sot 16:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni Patundshmeris  Rini
RINI-SHITET TRUALLI 6.66M2 SALLAHANE-FERIZAJ 16 000 EUR
RINI-SHITET TOKA  7.17 KODER TE TRIMAVE- PRISHTIN 54 000 EUR
RINI-SHITEN BANESAT NE SHTIME OFERTA TE NDRYSHME 0 EUR
RINI-SHITET TRUALLI 10 ARI NE LIPJAN TE STADIUMI 8 500 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Land Rover
SHES RANGE ROVERI SPORT HSE 2.7 DIESEL VITI 2007 VETURA ËSHTË NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE ËSHTE E RUJTUN SHUM SI MRENDA ASHTU EDHE JASHT ME TABELA RKS NR KONTAKTI +38349305482
NRROHET ME GOLF 6 OSE 7 dhe Kamion ose Bager
Agjensioni Patundshmeris Rini
  Online
+38344299230
Leaflet
Agjensioni Patundshmeris  Rini
RINI-SHITET BANESA 69m2 TE STUBLLA VETERANVE 27 000 EUR
RINI-SHITET TOKA122ARI PERBALL ETC LIPJAN 0 EUR
RINI-SHITET PARCELA 4 ARI DAVIDOVC-SHTIME 3 200 EUR
RINI-SHITEN BANESAT-LIPJAN 0 EUR
Në fillim