Truall ne shitje

0 EUR

Shitet nga: Pim Sot 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Land Rover
Shiten 4.25 ari truall ne rrugen 28 nentori (te gjukant)me dokumentacion te rregullt dhe infrastrukture te nevojshme per me shume info : +37744410996tagg:banes truall pllac audi a5 a6 a7 a8 q5 q7 q8 mercedes s gle gl ml g bmw x5 x6 land rover range rover jaguar jeep golf 6 7
Leaflet
Në fillim