AUTO SERVIS LEDO MOTORS

5 EUR

Shitet nga: LEDO MOTORS 07 Gush 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Land Rover
AUTO SERVISI LEDO MOTORS 4X4
LANDROVER SERVIS BENË GJITHA SERVISIMET DHE RIPARIMET MOTORIKE. ELEKTRONIKE.MEKANIKE. DIAGNOZIFIKIMI KOMPJUTERIK PER TE GJITHA LLOJET
PJES TE REJA DHE TE PRDORURA
GJENDEMI NE RR.JUSTINA SHKUPI PRISHTINË RRUGA PER KOLOVIC AFER POMPES EXFIS
JENI TE MIRSESEARDHUR
Leaflet
Në fillim