SHES DHE NDRROJ RANGE ROVER 2.7 HSE FULL RKS 2007

0 EUR

Shitet nga: alban Sot 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Land Rover
SHES DHE NDRROJ VETUREN
RANGE ROVER 2.7 HSE
AUTOMATIK TIPTRONIK 4x4
KLIMATRONIK DY ZONALE
ULSE NXEMJE
ULSE LIKUR
ULSE MEMORY
TEMPOMAT
BORDKOMPJUTER
DRITA LLED PARA MRAPA
DRITARET E ERRTA
NAVIGACION
FULL OPSIONE
I DOGANUAR DHE REXHISTRUAR RKS
MUNDSI NDRRIMI
044 106 941 044 877 535
Leaflet
Në fillim