Shitet dhe ndrrohet me golf

0 EUR

Shitet nga: Granit 20 Maj 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Land Rover
Shitet gjipi Land Rover ne gjendje t'rregullt
Mundsi ndrrimi me golf lV
Leaflet
Në fillim