Shitet Range Rover Vogue

16 800 EUR

Shitet nga: skender 13 Pri 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Land Rover
Shitet Vetura Range Rover Vogue ne gjendje shum te mir nxemje ne karrika dhe ftofje me memorie tempomat bordkompjuter Fellne 22 coll 3.0 diesel bejm ndrrim qmimi i diskutushem
Leaflet
Në fillim