Shitet Land Rover Serie IIA

Shitet nga: Gent 14 Pri 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Pejë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Land Rover
Modeli
Serie II
Shitet Land Rover Serie IIA
Makina eshte e vitit 1969 dhe ka vetem 99,000 km te kaluara
Leaflet
Në fillim