Lexus IS 220 dizel -06

6 300 EUR

7 300 EUR

Shitet nga: Besim 23 Pri 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Gjilan
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Lexus
/
Seri-IS
Modeli
IS 220
Vetura esht ne gjendje te rregult. I ka 245000 km. Gjendet Momentalisht ne Zvicer. E ka klimen, esht per 5 persona. Shpenzimet i ka te vogla. I ka gomat e dimrit. Vajin Filterin, Frenat dhe Gomat i ka te reja. Esht me 6 shpejtsi. E ka Radion me CD. Nuk ka askunnd korizion. Vetura esht me Targa te Zvicres. Vetura mundeni ta vizitoni dhe ta bleni ne Zvicer. Per informata shtese mundeni te me kontaktoni ne Numrin 0041795550200 ne Viber.
Leaflet
Në fillim