Televizor Samsung

Shitet nga: Armend 04 Dhj 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Lipjan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Ligier
Modeli
JS 50 L
Televizori sapo ka ardhur nga gjermania Pak defkt esht viq gjys ore punon tana nalet dhe mas 5minta dhezet apet Mr. 045476124+viber
Armend
04547124
Leaflet
Në fillim