Makinë pa licencë

390 EUR

Shitet nga: nan 07 Nën 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
Ligier
Modeli
X - Too
Makinë e bukur pak pa licencë LIGIER X-too, motor Lombardini Focs, 53.000 km,
12/2008, rrota aliazhi, dritat e mjegullës, rrotullon në mënyrë të përsosur, në gjendje të mirë të brendshme dhe të jashtme.
Leaflet
Në fillim