U SHIT NGA AUTOSALLON FATIJONI

8 200 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Auto Pjesë & Servis Fatijoni 07 Pri 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Lincoln
Modeli
Aviator
LINCOLN AVIATOR 4.6B VITI 2005
7 ULESE ME NXEMJE DHE FTOFJE
AUTOMATIK
2X DVD ME TOUCH SCREEN
PULLA NE TIMON
SENZOR PARKIMI
I REGJISTRUAR RKS

QMIMI 8200 €

TEL.044 100 141
TEL.044 100 131(VIBER)
Facebook.com/AutoSallonFATIJONI
GJENDEMI NE MAZGIT,PRISHTINE-MITROVIC KM4
Auto Pjesë & Servis Fatijoni
044 100 141
Leaflet
Në fillim