PER DARSMA LINCOLN 1980 CLASIC ne kosove

Shitet nga: bashkim 17 Sht 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 1980
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Lincoln
Modeli: Mark
VETRURA ESHT E VEQANT SIQ E SHINIH NE FOTO KA KLIM DHE ESHT PER RASTE TE VEQANTA DASMA OSE NJA AHENGje TE VEQANT
mund dhe te shitet me nje qmim te arsyshem
ESHT NE GJENDJE TE SHKELQYSHME ,PER MOMENTINTIN GJINDEM NE KOSOVE DHE MUND TE ME KONTAKTONI NE KETA NUMRA
044-377-234
OSE VIBER +1631-933-3311 mbas ores 16;00se kemi nryshim kohe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim