PER DARSMA LINCOLN 1980 CLASIC tash ne kosove

Shitet nga: bashkim 20 Jan 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Lincoln
Modeli: Mark
VETRURA ESHT E VEQANT SIQ E SHINIH NE FOTO KA KLIM DHE ESHT PER RASTE TE VEQANTA DASMA OSE NJA AHENGje TE VEQANT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim