LIMOZINA ME QERA PER AHNGJET TUAJA

0 EUR

Shitet nga: ART LIMO 20 Korr 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pejë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Lincoln
Modeli
Town Car
Kontakto: 044860014
Viber: +38649860014
viber: +41766889138
Facebook :
https://www.facebook.com/people/ArtLimo/100006030649357
https://www.dasmajote.com/listing/art-limo/
LIMOZINA
PAJTON
HELIKOPTER
SALLON PROFESJONAL GRIM DHE FRIZURA

Raezervim i obliguar Sherbimi yne perfshine martesa, pervjetore, mbremje maturash, ditelindje, mbremje, diplomime, koncerte, mbremje beqaresh, aktivitete sportives, transport prej dhe per aeroport ose vetem nje udhetim naten ne qytet. Ne ofrojme ne cdo ngjarje tuajen nje makine limuzine qe te mund te plotesoj te gjitha nevojat dhe shijet tuaja. Neso do te doni te befasoheshit apo tundoheshit, me #ARTLIMO Limousine ju keni bere zgjedhjen e duhur. Limuzinat tona do t`ju vendosin juve ne prehrin e luksit dhe stafi yne do t`ju ofroj nje sherbim te pakrahasueshem deri me tani ne Kosove. 24 Ore sherbim per cdo aktivitet privat apo shtetror, vecanerisht per aktivitetet personale dhe familjare.
Leaflet
Në fillim