~Rent a Car & Limousine Te Dini~

0 EUR

Shitet nga: Rent a Car Dini 06 Maj 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Shtime
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Lincoln
Modeli
Town Car
Rent a Car & Limousine Te Dini
Ofrojm Limuzina dhe Vetura ne Sherbim
Tel apo Viber +37744333917 +37744999036
Rent a Car Dini
044333917
Leaflet
Në fillim