KOMBI

Shitet nga: NAIM HYSENI 26 Korr 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Vushtrri
Struktura e veturës
Universal
Prodhuesi
MG
shitet dhe ndrrohet me kerr apo pikap +38344240725
049240725
NAIM HYSENI
044240725
Leaflet
Në fillim