MINI CUPER 1.6 benzin -03

Shitet nga: Auto Salon "BUNA-M" Vushtrri 14 Dhj 00:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Vushtrri
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
MINI
Modeli
Cooper
Mini Cuper, 1.6 benzin, Viti 2003, Gjama me rrym, Fellne te bukra, 4 goma te reja, RKS, Vetura eshte shum e mir mbajtur dhe ne gjendje te shkelqyer. NUK eshte hipotek perkthim I menjehershem.
Auto Salon "BUNA-M" Vushtrri
044919999
Leaflet
Në fillim