Mini cooper countryman D

Shitet nga: BF Sot 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

11 900 EUR

Viti: 2013
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: MINI
Modeli: Countryman
Mini Cooper Countryman D
1.6 dizell
6 shpejtsi manual
Viti Prodhimit 2013
Xhamat me rryme
Pasqyre me rryme
Ulse me nxemje
Klimatronik
Start/ Stop
Auto off
Aux /Usb
2 qelsa
+4 goma dimri me bandash
Senzora mbrapa
Panoram
Me dogan dhe regjistrim
RKS
Libra te servisit
Kilometra 158.700 km
Qmimi 11.900 euro me pare
12.600 euro me ndrrim

Nr. Tel : +383 44 333 324
+383 45 111 332
11111
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim