mazda

1 300 EUR

Shitet nga: sss 12 Tet 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Shtime
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Mazda
Modeli
121
shes mazda 1.1benzin plin me1vjet regjistrim punon shum mir dhe baj ndrrim me golf 2 dizell ose me mercedes 1990 dizell ju mirpresim
Leaflet
Në fillim