MZDA DIESELL 1.6 viti 2013 DIESELL

4 900 EUR

5 900 EUR

Shitet nga: Lulzim 03 Qer 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Mazda
Modeli
2
Shes veturen Mazda 2, Diesell, viti 2013 1.6 liter motor, km 203000, Klima automatike, dy Ulset e para me nxemje, 8 Alufuelgen komplet me goma per ver dhe dimer pothuajse te reja, Vetura vjen nga Zvicrra
Per info: Viber&Watsap: +41798009168
Leaflet
Në fillim