Mazda 323 dizell 03

900 EUR

Shitet nga: Mazda 07 Gush 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Universal
Prodhuesi
Mazda
Modeli
323
Shes mazda 2.0 dizell ne gjendje perfekte e ruishme si mrena ashtu dhe jasht posedon abs centrall Klimt air bag drita t mjegulles hargjime shum t vogla kerri o pa dogan per mashum ne 044135180
Mazda
Leaflet
Në fillim