Mazda 323, 1995, 1.3l Benzin

500 EUR

Shitet nga: Bekim 21 Tet 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Pejë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Mazda
Modeli
323
Shes veturen e qlajmeruar!

Mazda 323, regjistruar ne 1995 per here te pare ne gjermani.


Vetura eshte teper ekonomike, 5 litra ne 100km.

Ka nevoj per pak investime ne te, amortizeri i fundit dhe molleza e pare majtas!
Perndryshe, motori i vetures eshte ne gjendje te mire.

Ofertuesi me i larte e fiton drejten e blerjes se vetures!

Ofertat ne email adres!?
Bekim
Leaflet
Në fillim