Mazda 5 2.0 D-Diesel 7-Ulese -11

6 200 EUR

Shitet nga: Naser Dje 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Mazda
Modeli
5
Shitet Vetura Mazda 5 2.0 D-Diesel,
81-KW / 110-PS,
Viti i prodhimit 01/2011,
Klima,
Senzor Parkingu,
Lleda mbrapa,
7 ulese,
Fellne,
Komanda ne timon,
Tempomat,
Xhamat dhe pasqyret elektronike,
ESP,
Bordcomputer, etj ...
Vetura eshte e ardhur tash nga jasht dhe e ka doganen e paguar.
Vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike si dhe ne pamje te jashtme dhe te brendshme, per me shume na kontaktoni: Auto Salloni autoZONE. Çagllavicë - Prishtine Tel: 044/049 362887 044 754070
Leaflet
Në fillim