SHES MAZDA 626 DIZEL 2.0

700 EUR

Shitet nga: Xhevat 01 Maj 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Besianë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Mazda
Modeli
626
VETURA POSEDON
- VITI PRODHIMIT : 1991
- CENTRALL
- ABS
- MUZIK / CD
- KLIM FUNKSIONALE
- 4x XHAMA ELEKTRONIK
- SENZORA PARKINGUT
- MOTORIN 2.0
- SHPEJTSI 5+R
- DIESEL
- 4 DYER
- 2 PAL GOMA TE VERES EDHE TE DIMRIT
- FELLNE R14
- RKS
- SHPENZIME TE VOGLA
- REGJISTRIMI KA SKADUAR
- VETUR FAMILJARE
- NE GJENDJE SHUME TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE
- ÇMIMI I DISKUTUSHEM
- PRES BLERES SERIOZ
- KONTAKT 044-492-535 OSE VIBER +38344492535
Leaflet
Në fillim