Shitet vetura

1 350 EUR

Shitet nga: Besfort 01 Maj 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Gjakovë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Mazda
Modeli
Mazda5
Shitet vetura e tipit Mazda vetura ka Timon Hidrolik gjama me rrym ABS CENTRAL KA DY PAL GOMA TE REJA ME FELLGA ALOMINI ASHT I RUJSHUM SI MRENA ASHTU DHE JASHT PUNON SHUM SHUM MIRE VEQ EKOM PRU PREJ SUEFIJE ME NJE FJAL ASHT VETUR FAMILJRE TIP TOP asht benzin me motorr teper te mire asht i ardhun prej jashtit boj edhe ndrim me LOP ME VIQ JU LUTEM VEQ ATA QKA JAN TE INTERIUM LET THIRRIN nese me konvenon ju falimenderit per Mirkuptim. VIBER___'XXX +38649413229
Leaflet
Në fillim