Mazda B2500 2.5 4x4

9 400 EUR

Shitet nga: Destan 05 Jan 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Gjilan
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Mazda
Modeli
Mazda5
Shitet mazada B2500 tip top te gjitha te reja
Llamella korpen dhe drupllagerin
Armontizerat
Rrypin rebrast me pump
Ulen e motorit
Ulen e transmetuesit
Ulen e diferencialit
Gumicat e trapit te paret e mramet
Kerstaq
Fliteri e ajrit te ules
Bateria e re
Gomat me fellga 1026
Hekurat inkos
Regjistrim 1 vjet
Frenimin kimplet te ri
Keto pjes jan te gjitha te reja te ardhura nga gjermania per keto pjes qe i ka nderruar jap garancion 2 vjet
Leaflet
Në fillim