Mazda 5 2006

0 EUR

Shitet nga: Qemajl 24 Nën 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Lipjan
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Mazda
Modeli
Mazda5
Shitet
Mazda 5
2006 mini ven
98250 km
Vetura ka tabela te huja dhe ka vetem 98249 km

98.000. Km
Cruise control
Air Conditioning
CD player
Power Windows
Power locks
Alarm
Heated Sears
Vetura asht ne gjendje te rregullt

Te interesuarit mund te lajmrohen ne emajl adresen
Qemajlk@hotmail.com
Ose text viber
19024525874
Qemajl
4525874
Leaflet
Në fillim