Mazda, 5-2009 (Shes-Ndrroj)

6 990 EUR

8 650 EUR

Shitet nga: Bujar 22 Jan 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Mazda
Modeli
Mazda5
Shes Mazda 5, 2.0 Dizel 7 ulës i ardhur nga CH, i regjistruar në RKS regjistrimi i tret në Kosovë deri në muajin e 6.2020.
Është në gjendje shumë të rregullt Optike dhe Mekanike.

Sërviset i ka të rregullta dhe e ka të kryer sërvisin e madhë d.m.th nuk ka nevojë për asnjë investim.
Bëj ndërrim.
Vetura është në gjendje të shkëlqyeshme, pres të interesuar serioz.
Leaflet
Në fillim