SHES MAZDA 5 2.0 D 7 ULESE URGJENT

3 400 EUR

Shitet nga: nafri 21 Dhj 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Mazda
Modeli
Mazda5
Shes mazda 5 me tabela te huaja
eshte i ruajtur mire hargjime te vogla
motori i ri i ndrruar para 1 viti e gjysem dhe disa pjese tjera te reja
na kontakto per ma shume hollesi ne nr
044 256 956 viber pas ores 17-22
Leaflet
Në fillim