Shitet Mazda 5, 7 ulese e doganuar viti 2009

7 900 EUR

Shitet nga: Mazda 29 Pri 11:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mazda
Modeli
Mazda5
Shitet Mazda5 e sapo doganuar dhe regjistruar.
E ardhur nga Zvicrra.
Vetura ka 7 ulse. ne gjendje perfekte
Leaflet
Në fillim