Mercedes 190 diesel 1.9 -88

2 250 EUR

Shitet nga: Mercedes 29 Gush 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
190
shes mercedes benz 190 1.9 diesel i thejsht ne gjende shum te mir motorri pa asnje defekt
dhe i ruajtun shum si mbrenda ashtu edhe jasht per me shum info kontaktoni ntel
Mercedes
044933961
Leaflet
Në fillim