Mercedes 250

1 500 EUR

Shitet nga: Gzim 20 Korr 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Gjakovë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
200
Shes Mercedes 250 2.5 matorrin viti 88 rks deri 03/2021hidrolik Abs centrrall ngjendje shum tmir trapa dhe ne Shasi esht shum i mir e posedoj ne emer tim ndokumenta esht dizell matorrin e ka teper tmir shpenzime shum te vogla e shes per arsyje qe kam edhe kerr tjeter perkthimi bahet meniher Ose muna me ju ba edhe autorizim per drejt vozitje nuk esht hipotek qmimin e ka 1500 ero numri tel 045313098
Leaflet
Në fillim