Mercedes 200 dizeel

840 EUR

Shitet nga: Kastriot 22 Shk 01:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Artë
Komuna
Lipjan
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
200
Shitet mercedes 200 dizell rks i skaduar ne gjendje te rregullt shum i shternguar pa asni vrejtje si ne trapa si ne kosha ska korrozion punon mir ec mir nxen mir per me shum info 044167254 dhe 044933875 +viber
Kastriot
044933875
Leaflet
Në fillim