Mercedes 200 dizel -92 rks 6 muj

1 900 EUR

Shitet nga: mercedes 31 Tet 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
200
shitet mercedes 200 dizell fabrikisht regjistrim 6 muj viti i prodhimit 1992 vetura osht abs hidrolik centall alarm osht ne gjendje teper te mir per dokumenta dhe hipotek garantoj per ma shum info tel +38649525364 viber
Leaflet
Në fillim